Proč si vybrat CCS...

Zdravotnictví a farmaceutický průmysl

KDYŽ DODAT VČAS POMÁHÁ UZDRAVIT...

Proč si vybrat CCS...

Proč si vybrat CCS...

Ať už zavážíte zbožím lékárny a nebo velkoobchodní partnery, je důležité, aby bylo zboží na místě včas. Samozřejmostí je i ekonomická stránka jízdy. Díky našemu systému CCS Carnet společně s palivovými kartami CCS vám nabízíme řešení, které vám pomůže nejenom spravovat váš celý vozový park, ale také umožní analyzovat styly jednotlivých jízd a na základě toho také ušetřit na PHM. Získáte přehled nad všemi vozy v reálném čase. Budete moci optimalizovat jednotlivé jízdy tak, aby byly co nejefektivnější jak z časového, tak i nákladového hlediska. Automatické propojení s palivovými kartami CCS vám zajistí komplexní přehled a možnost detailních analýz. Na základě nich můžete optimalizovat váš vozový park.

PHM pod kontrolou

Hlídejte spotřebu a sledujte nesrovnalosti. Data z tankování vám umožní odhalit případnou krádež paliva.

Snižte administrativu

Jedna souhrnná faktura za celý vozový park místo stovek jednotlivých dokladů.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Dobrá zákaznická zkušenost je k nezaplacení. Pomocí monitoringu můžete on-line vyhledat nejbližší dostupné vozidlo a zkrátit tak dojezdový čas k zákazníkovi.

Optimalizace tras

Analyzujte a plánujte lépe jednotlivé trasy na základě přesných dat o pohybu vozidel.

Naši klienti

SEVT, a. s.

"Propojenost tankovacích karet CCS a GPS jednotek Carnet nám ušetří mnoho práce a nabízí úsporu času a komfort našim zaměstnancům."

Přečíst více
Michaela Žemličková Ekonomicko-správní ředitelka

PROMEDICA PRAHA GROUP a.s.

"Využívání široké akceptační sítě a možnost volby čerpací stanice podle nízké ceny, aktuální dostupnosti, nebo nejkratší vzdálenosti na plánované trase je pro nás podstatná a přináší nám úspory času, které věnujeme našim zákazníkům."

Přečíst více
Pavel Hanuš Generální ředitel

Mylan Pharmaceuticals s.r.o. & BGP Products s.r.o.

„Oceňujeme rychlost dodání nových karet, uživatelskou přívětivost systému a provázanost karet CCS s elektronickou knihou jízd. Díky tomu máme komplexní přehled. Zjednodušili jsme administrativu spojenou s vozovým parkem a můžeme se soustředit na růst našeho podnikání“.

Přečíst více
Ing. Jana Polívková Purchasing Manager

SPH stavby s. r. o.

„S CCS jsme získali rozsáhlou akceptační síť a díky mobilní aplikaci si můžeme zvolit nejlevnější a současně nejbližší čerpací stanici od rozestavěné zakázky, čímž získáváme čas a šetříme prostředky na cenách paliva.“

Přečíst více
Luděk Sečanský Vedoucí dopravy a mechanizace

BŘINČIL & MÍKA, S.R.O.

„Komplexní řešení čerpání pohonných hmot a platby mýtného - vše od jednoho poskytovatele.“

Přečíst více
Josef Břinčil jednatel

Cagnone, a. s.

"Komfortní řešení bez omezení akceptační sítě a přehled o pohybu vozidel."

Přečíst více
Milan Dzurjanik jednatel

Prádelna Fišer, s. r. o.

"Komplexní řešení nákupu pohonných hmot, monitoringu vozidel a platby mýtného na jednom dokladu od jednoho poskytovatele."

Přečíst více
Provozní ředitel

SASTA CZ, a. s.

„Zákaznický servis na internetu, nebo řešení požadavků prostřednictvím zástupce CCS jsou pro nás přidanou hodnotou. Rozsáhlou akceptační síť umožňující přepravu lidí, vybavení a materiálu na místo bez zbytečných zdržení vnímáme jako samozřejmost.“

Přečíst více
Gustav Koutník Technik strojního zařízení

CENTROPOL ENERGY, a. s.

"Už jen s ohledem na tvorbu tzv. knihy jízd nám systém CCS Carnet v kombinaci s automatickým načítáním dat o čerpání pohonných hmot platebními kartami CCS přináší významnou úsporu našeho času, který pak můžeme o to více věnovat našim zákazníkům.“

Přečíst více
Eva Šubotníková Prokurista

Autodoprava Dvořák

''Komplexnost služeb CCS, jejich vzájemná propojenost a vstřícný přístup k našim požadavkům je pro nás největším přínosem.”

Přečíst více
Pavel Dvořák Jednatel

Artemia s. r. o.

"GPS jednotky CCS Carnet 4 hlídají drahou mechanizaci proti nedobrovolné manipulaci."

Přečíst více
Aleš Milfait ml. Jednatel společnosti
happy man

Kontaktujte mě

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři