PROMEDICA PRAHA GROUP a.s.

PROMEDICA PRAHA GROUP a.s.

"Využívání široké akceptační sítě a možnost volby čerpací stanice podle nízké ceny, aktuální dostupnosti, nebo nejkratší vzdálenosti na plánované trase je pro nás podstatná a přináší nám úspory času, které věnujeme našim zákazníkům."

PROMEDICA PRAHA GROUP a.s. je partnerem pro zdravotníky, dodavatele i výrobce zdravotnických prostředků, patří k nejvýznamnějším společnostem na trhu a hrdě se hlásí k tomu, že je ryze českou firmou. Tým tvoří více než dvě stovky zaměstnanců v šestnácti divizích a společnost je největším nezávislým distributorem ve zdravotnictví v ČR.

Reprezentanti společnosti, technici i řidiči distribučních vozidel potřebují při svých pracovních cestách dostát svým povinnostem vůči zákazníkům a nakupovat palivo podle svých potřeb, tedy v neomezené akceptační síti bez hledání jedné značky, nebo konkrétní pumpy. Karty CCS jim přesně tohle umožňují díky více než dvěma tisícům čerpacích stanic, kde je možné kartou platit. Uživatelé mají k dispozici aplikaci v mobilním telefonu a ta jim spolehlivě ukazuje aktuální ceny paliva na trase, nebo v místě. U nákladních vozidel je finanční úspora při tankování na levnější čerpací stanici citelná a spolu s mýtnými jednotkami propojenými s kartou je distribuce zboží zcela bez starostí.

"Využívání široké akceptační sítě a možnost volby čerpací stanice podle nízké ceny, aktuální dostupnosti, nebo nejkražší vzdálenosti na plánované trase je pro nás podstatná a přináší nám úspory času, které věnujeme našim zákazníkům."

Pavel Hanuš

Generální ředitel

PROMEDICA PRAHA GROUP a.s.