Kariéra a volná místa

Kariéra a volná místa

Jsme předním poskytovatelem tankovacích karet a monitoringu vozidel. Naše řešení pomáhají zákazníkům lépe kontrolovat, zjednodušovat a zabezpečovat platby pohonných hmot, mýtného a monitorování vozů.

Pracujte u nás

O CCS a CORPAY

Značka CCS a poskytovaná kvalita jejích služeb sahá až do 90. let, kdy vznikla CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o., která se v průběhu několika let stala leaderem na českém a slovenském trhu v oblasti palivových karet a telematiky. Důležitým milníkem je pro CCS rok 2006, kdy byla odkoupena americkou společností FLEETCOR, a byla tak začleněna k jejím vlajkovým lodím. V roce 2024 se FLEETCOR přejmenoval na CORPAY.

Společnost FLEETCOR/CORPAY založená v roce 2000 v severoamerické Atlantě, je investiční společností zabývající se specializovanými platebními metodami. Platební řešení  pomáhají podnikům kontrolovat, zjednodušovat a zabezpečovat platby za pohonné hmoty, výdaje na provoz firemních vozidel, na mýtné a ubytování. CORPAY má celosvětově více než 8000 zaměstnanců, 800 000 firemních zákazníků a miliony lidí ve více než 80 zemích po celém světě, kteří využívají její řešení pro své platby.

Pokud se i Vy chcete stát jedním ze zaměstnanců CORPAY, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení zasláním svého motivačního dopisu a životopisu s odkazem na konkrétní pozici.

Seznam aktuálních pozic naleznete zde.

 

Zásady ochrany soukromí uchazeče o zaměstnání

Applicant Privacy Policy

 

happy man

Kontaktujte mě

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři