Objevte výhody, které vám systém přinese...

Výhody a využití systému

Zvyšte svoji produktivitu, snižte náklady a podnikejte efektivněji…

Objevte výhody, které vám systém přinese...

Systém CCS Carnet je vhodný jak pro firmu s několika vozidly, tak i pro řízení flotily o stovkách osobních i užitkových vozů, strojů a zařízení. Naše řešení vám přinese mnoho benefitů, díky kterým budete moci ještě více zefektivnit vaše podnikání.

UŠETŘÍTE ČAS

Více času, méně práce. Díky integrovaným funkcím, jakou je např. kniha jízd, je spousta věcí řešena automaticky. Již žádné zbytečné papírování a náročná administrativa.

SNÍŽÍTE NÁKLADY

Pomáháme vám mít výdaje spojené s firemními automobily pod kontrolou, takže pak vše běží hladce a samozřejmě s nízkými provozními náklady.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Prostřednictvím sledování rychlostních limitů a jízdních stylů řidičů můžete okamžitě poskytnout zpětnou vazbu a předejít tak případným nepříjemným událostem.

UŠETŘÍTE NA PHM

Pohonné hmoty jsou nezanedbatelnou nákladovou složkou každé firmy. Rozsáhlé analytické možnosti systému CCS Carnet vám pomohou optimalizovat cesty a tím ušetřit.

LEVNĚJŠÍ POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

Monitoring vozidel CCS Carnet vám může ušetřit nemalé částky na pojištění. Většina pojišťoven poskytuje výrazné slevy v případě monitorování vozidla pomocí GPS.

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Dobrá zákaznická zkušenost je k nezaplacení. Pomocí monitoringu můžete on-line vyhledat nejbližší dostupné vozidlo a zkrátit tak dojezdový čas k zákazníkovi.

ZVÝŠÍTE PRODUKTIVITU

Díky rozsáhlým analýzám a reportům můžete plánovat trasy efektivněji a dosáhnout tak větší produktivity. Ušetřený čas pak můžete využít na jiné potřebné činnosti.

Systém CCS Carnet najde využití ve všech oblastech podnikání, od sledování automobilů, přes stavební či zemědělské stroje až po sledování nákladů různého druhu. Podívejte se na pár příkladů, kde všude je možné službu monitoringu CCS Carnet využít a zjistěte více jak vám můžeme pomoci zefektivnit ještě více vaše podnikání…

Objevte výhody, které vám systém přinese...

Firemní vozidla pod kontrolou

Komplexní správa firemního vozového parku

Získejte ucelený přehled o všech firemních vozidlech a řidičích. Díky funkcím a vlastnostem, kterými systém CCS Carnet disponuje, bude správa vašeho firemního vozového parku mnohem jednodušší. Samozřejmostí jsou funkce, jako jsou např. elektronická kniha jízd, identifikace řidičů s využitím jak RFID, tak i Dallas čipů. Díky rozsáhlým možnostem systému můžete také například analyzovat jízdní styly řidičů a předcházet tak nadměrné spotřebě PHM a zbytečného opotřebení vozu.  

Objevte výhody, které vám systém přinese...

Využití v zemědělství

Dohled nad všemi zemědělskými stroji v reálném čase

Naše řešení vám pomůže i pokud podnikáte v oblasti zemědělství. Získáte dokonalý přehled o všech vašich zemědělských strojích ať se nacházení kdekoli. Budete mít pod kontrolou práci a spotřebu paliva, eliminujete zbytečné prostoje a využijete tak stroje efektivněji. Jsme si vědomi, že pro mnoho zemědělců je důležité pracovat s registrem půdy LPIS. V systému CCS Carnet proto můžete pracovat s půdními bloky dle LPIS dle vaší libosti. 

Objevte výhody, které vám systém přinese...

Stavebnictví a stavební technika

Sledování pohybu techniky a její zabezpečení kdekoli

Stavební stroje, technika, ale i další zařízení pod dozorem. Sledujte a kontrolujte svoje stavební stroje v reálném čase. Pohlídejte si například, že se vyskytují a pracují na správném místě, kde být mají. CCS Carnet vám také umožní sledovat spotřebu PHM a kontrolovat, zda se nevyskytují nesrovnalosti ve spotřebě. Zvýšíte tím hospodárnost strojů a odhalíte tak případné krádeže paliva. Samozřejmostí je také sledování polohy každého stroje a v případě jeho krádeže máte násobně větší šanci, že se vam odcizený majetek vrátí. 

Naši klienti

SEVT, a. s.

"Propojenost tankovacích karet CCS a GPS jednotek Carnet nám ušetří mnoho práce a nabízí úsporu času a komfort našim zaměstnancům."

Přečíst více
Michaela Žemličková Ekonomicko-správní ředitelka

PROMEDICA PRAHA GROUP a.s.

"Využívání široké akceptační sítě a možnost volby čerpací stanice podle nízké ceny, aktuální dostupnosti, nebo nejkratší vzdálenosti na plánované trase je pro nás podstatná a přináší nám úspory času, které věnujeme našim zákazníkům."

Přečíst více
Pavel Hanuš Generální ředitel

Viatris CZ, s.r.o.

„Oceňujeme rychlost dodání nových karet, uživatelskou přívětivost systému a provázanost karet CCS s elektronickou knihou jízd. Díky tomu máme komplexní přehled. Zjednodušili jsme administrativu spojenou s vozovým parkem a můžeme se soustředit na růst našeho podnikání“.

Přečíst více
Ing. Jana Polívková Purchasing Manager

SPH stavby s. r. o.

„S CCS jsme získali rozsáhlou akceptační síť a díky mobilní aplikaci si můžeme zvolit nejlevnější a současně nejbližší čerpací stanici od rozestavěné zakázky, čímž získáváme čas a šetříme prostředky na cenách paliva.“

Přečíst více
Luděk Sečanský Vedoucí dopravy a mechanizace

PILANA Group a.s.

"Používání karet CCS nám zjednodušuje evidenci a účtování. Rovněž oceňujeme možnost statistik k danému vozu, díky kterým není potřeba uchovávat lístky od nákupů pohonných hmot a příslušenství."

Přečíst více
SANDRA ČALOVÁ Jednatelka

BŘINČIL & MÍKA, S.R.O.

„Komplexní řešení čerpání pohonných hmot a platby mýtného - vše od jednoho poskytovatele.“

Přečíst více
Josef Břinčil jednatel

Cagnone, a. s.

"Komfortní řešení bez omezení akceptační sítě a přehled o pohybu vozidel."

Přečíst více
Milan Dzurjanik jednatel

Prádelna Fišer, s. r. o.

"Komplexní řešení nákupu pohonných hmot, monitoringu vozidel a platby mýtného na jednom dokladu od jednoho poskytovatele."

Přečíst více
Provozní ředitel

SASTA CZ, a. s.

„Zákaznický servis na internetu, nebo řešení požadavků prostřednictvím zástupce CCS jsou pro nás přidanou hodnotou. Rozsáhlou akceptační síť umožňující přepravu lidí, vybavení a materiálu na místo bez zbytečných zdržení vnímáme jako samozřejmost.“

Přečíst více
Gustav Koutník Technik strojního zařízení

CENTROPOL ENERGY, a. s.

"Už jen s ohledem na tvorbu tzv. knihy jízd nám systém CCS Carnet v kombinaci s automatickým načítáním dat o čerpání pohonných hmot platebními kartami CCS přináší významnou úsporu našeho času, který pak můžeme o to více věnovat našim zákazníkům.“

Přečíst více
Eva Šubotníková Prokurista

Autodoprava Dvořák

''Komplexnost služeb CCS, jejich vzájemná propojenost a vstřícný přístup k našim požadavkům je pro nás největším přínosem.”

Přečíst více
Pavel Dvořák Jednatel

Artemia s. r. o.

"GPS jednotky CCS Carnet 4 hlídají drahou mechanizaci proti nedobrovolné manipulaci."

Přečíst více
Aleš Milfait ml. Jednatel společnosti
happy man

Kontaktujte mě

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři