Tankovací karty

Palivové karty CCS poskytují jednoduché, bezpečné a variabilní řešení bezhotovostní úhrady PHM a dalšího zboží nebo služeb spojených s provozováním vozidel.

Firemní tankovací karty Tankovací karty
Firemní tankovací karty CCS Limit

CCS Limit

CCS Limit je tankovací karta, která umožňuje i aktivaci plateb za dobíjení elektromobilů v nejširší síti v ČR. Jednoduše ji přizpůsobíte podle svých potřeb a aktuální situace. Ať už jako tankovací kartu pro klasická paliva, tankovací i dobíjecí pro smíšené fleety či hybridy nebo jako dobíjecí kartu pro elektrická vozidla.

Typ karty

Firemní tuzemská. Tankování, dobíjení nebo obojí.

Pro koho

Pro všechny velikosti a typy firem. Pro všechny typy fleetů. Všechny náklady na jedné faktuře pro lepší kontrolu.
 

Firemní tankovací karty CCS Limit+

CCS Limit+

Karta, která vám poskytne komplexní balíček služeb pro efektivní správu menšího vozového parku s měsíčním limitem na 1 kartu do 10 000 Kč. 

 

Typ karty

Firemní tuzemská s dodatečnými službami

Pro koho

Komplexní karta pro efektivní správu menšího vozového parku včetně balíčku 4 pojištění a asistenční služby a vedení knihy jízd.
 

Firemní tankovací karty CCS Bonus Fleet

CCS Bonus Fleet

Předplacená palivová karta CCS Bonus Fleet s jednotným dobíjecím účtem je ideálním řešením pro firmy a živnostníky, co chtějí využít výhod předplatných karet a zároveň obdržet měsíční daňový doklad.

Typ karty

Firemní předplacená dobíjecí

Pro koho

Předplacená karta umožňující opakované dobíjení z jednotného dobíjecího účtu a obdržení souhrnného měsíčního daňového dokladu pro firmy a živnostníky.

Firemní tankovací karty CCS Limit Exclusive

CCS Limit Exclusive

CCS Limit Exclusive je rozšířenou verzí karty CCS Limit. Je obohacena o další benefity, které jsou určeny především pro manažery a pracovníky, kteří často cestují. Přináší proto vyšší komfort a širší spektrum služeb jak v ČR, tak v Evropě.

Typ karty

Firemní tuzemská manažerská

Pro koho

Karta s benefity pro manažery, kteří často cestují.

Firemní tankovací karty CCS Bonus

CCS Bonus

Předplacená palivová karta je ideálním řešením pro věrnostní programy a marketingové akce nebo je vhodná jako dárek. 

Typ karty

Předplacená DOBÍJECÍ

Pro koho

Předplacené palivové karty umožňují opakované dobíjení kreditu na tankování pro firmy a živnostníky.

Firemní tankovací karty CCS Bonus+

CCS Bonus+

​Předplacená palivová karta je ideálním řešením pro věrnostní programy a marketingové akce nebo je vhodná jako jednorázový dárkový předmět. 

Typ karty

Předplacená jednorázová

Pro koho

Jednorázová předplacená tankovací karta vhodná jako dárek nebo pro firmy na marketingové akce či jako motivační prvek pro zaměstnance.

Firemní tankovací karty UTA/CCS

UTA/CCS

Co-brandová mezinárodní palivová karta UTA/CCS umožňuje využívat výhody tankovacích karet na území celé Evropy na více než 82 300 akceptačních místech ve 40 evropských zemích.

Typ karty

Firemní mezinárodní

Pro koho

Mezinárodní palivová karta pro osobní a nákladní přepravu.

Firemní tankovací karty CCS Toll

CCS Toll

Platební karta CCS Toll je prostředkem pro snadnou bezhotovostní platbu mýtného na území ČR a SR. Je akceptována ve všech obchodních místech zřízených provozovatelem mýtného systému. Zahraniční mýtné systémy mohou být účtovány přes samostatné UTA/CCS zahraniční karty.

Typ karty

Platba mýtného

Pro koho

Karta pro firmy a živnostníky určená k bezhotovostní platbě mýtného na území ČR a SR.

Nemůžete si vybrat?

Rádi Vám poradíme! Stačí zavolat na naši infolinku nebo vyplňte krátký formulář níže na stránce a my se vám ozveme zpět.

Naši klienti

SEVT, a. s.

"Propojenost tankovacích karet CCS a GPS jednotek Carnet nám ušetří mnoho práce a nabízí úsporu času a komfort našim zaměstnancům."

Přečíst více
Michaela Žemličková Ekonomicko-správní ředitelka

PROMEDICA PRAHA GROUP a.s.

"Využívání široké akceptační sítě a možnost volby čerpací stanice podle nízké ceny, aktuální dostupnosti, nebo nejkratší vzdálenosti na plánované trase je pro nás podstatná a přináší nám úspory času, které věnujeme našim zákazníkům."

Přečíst více
Pavel Hanuš Generální ředitel

Viatris CZ, s.r.o.

„Oceňujeme rychlost dodání nových karet, uživatelskou přívětivost systému a provázanost karet CCS s elektronickou knihou jízd. Díky tomu máme komplexní přehled. Zjednodušili jsme administrativu spojenou s vozovým parkem a můžeme se soustředit na růst našeho podnikání“.

Přečíst více
Ing. Jana Polívková Purchasing Manager

SPH stavby s. r. o.

„S CCS jsme získali rozsáhlou akceptační síť a díky mobilní aplikaci si můžeme zvolit nejlevnější a současně nejbližší čerpací stanici od rozestavěné zakázky, čímž získáváme čas a šetříme prostředky na cenách paliva.“

Přečíst více
Luděk Sečanský Vedoucí dopravy a mechanizace

PILANA Group a.s.

"Používání karet CCS nám zjednodušuje evidenci a účtování. Rovněž oceňujeme možnost statistik k danému vozu, díky kterým není potřeba uchovávat lístky od nákupů pohonných hmot a příslušenství."

Přečíst více
SANDRA ČALOVÁ Jednatelka

BŘINČIL & MÍKA, S.R.O.

„Komplexní řešení čerpání pohonných hmot a platby mýtného - vše od jednoho poskytovatele.“

Přečíst více
Josef Břinčil jednatel

Cagnone, a. s.

"Komfortní řešení bez omezení akceptační sítě a přehled o pohybu vozidel."

Přečíst více
Milan Dzurjanik jednatel

Prádelna Fišer, s. r. o.

"Komplexní řešení nákupu pohonných hmot, monitoringu vozidel a platby mýtného na jednom dokladu od jednoho poskytovatele."

Přečíst více
Provozní ředitel

SASTA CZ, a. s.

„Zákaznický servis na internetu, nebo řešení požadavků prostřednictvím zástupce CCS jsou pro nás přidanou hodnotou. Rozsáhlou akceptační síť umožňující přepravu lidí, vybavení a materiálu na místo bez zbytečných zdržení vnímáme jako samozřejmost.“

Přečíst více
Gustav Koutník Technik strojního zařízení

CENTROPOL ENERGY, a. s.

"Už jen s ohledem na tvorbu tzv. knihy jízd nám systém CCS Carnet v kombinaci s automatickým načítáním dat o čerpání pohonných hmot platebními kartami CCS přináší významnou úsporu našeho času, který pak můžeme o to více věnovat našim zákazníkům.“

Přečíst více
Eva Šubotníková Prokurista

Autodoprava Dvořák

''Komplexnost služeb CCS, jejich vzájemná propojenost a vstřícný přístup k našim požadavkům je pro nás největším přínosem.”

Přečíst více
Pavel Dvořák Jednatel

Artemia s. r. o.

"GPS jednotky CCS Carnet 4 hlídají drahou mechanizaci proti nedobrovolné manipulaci."

Přečíst více
Aleš Milfait ml. Jednatel společnosti
happy man

Kontaktujte mě

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři