Parkování

Parkování

Nový partner pro služby parkování - Škoda X Citymove

Pro služby parkování jsme se spojili s novým partnerem Škodou X Citymove.                                                            

Vaši kartu CCS Limit, Limit+ a Limit Exclusive nyní přidáte do aplikace Citymove, se kterou můžete parkovat ve všech zónách placeného stání v Praze - modrých, oranžových i fialových. Samozřejmostí je notifikace před koncem parkování, jeho prodloužení na jedno kliknutí i vyúčtování všech transakcí v pravidelném měsíčním vyúčtování. 

Pokud chcete parkovat s CCS a Citymove, postupujte následovně:

  1. Stáhněte si aplikaci Citymove na odkazech níže. Pokud ji již máte nainstalovanou, ujistěte se, že máte poslední verzi aplikace a případně ji aktualizujte. 
  2. V aplikaci si vytvořte účet a zadejte údaje ke své kartě CCS. Pro zadání budete potřebovat i CVV kód vaší karty, který zjistí odpovědná osoba v Zákaznickém servisu. Detailní postup pro jeho získání naleznete zde
  3. Poté již můžete parkovat, jak jste zvyklí. 

          

 

Detailní popis postupu přidání karty CCS do aplikace Citymove ke stažení zde. 

Karta CCS nepůjde v Citymove použít k parkování v parkovacích domech, P+R parkovištích, garážích v rámci služby Mr. Parkit, ani k pořízení jízdenek pražské hromadné dopravy. 

V případě nejasností či dotazů kontaktujte Zákaznické centrum CCS emailem zakaznicka.podpora@ccs.cz nebo na čísle 266 108 108.