O CCS

Základní informace

Jsme předním poskytovatelem flotilových řešení v oblasti tankovacích karet a telematiky pro všechny velikosti společností napříč obory podnikání včetně státní správy. Naše řešení pomáhají zákazníkům lépe kontrolovat, zjednodušovat a zabezpečovat platby pohonných hmot, mýtného a monitorování vozidel. 

Zároveň poskytujeme doplňkové služby spojené s provozem firemních vozidel, ke kterým patří výhodné cestovní, úrazové, životní a havarijní pojištění. Našimi palivovými kartami lze platit nejen benzín či naftu, alternativní paliva LPG a CNG, ale také parkovné a služby myček a servisů po celé ČR. Dále našim klientům dodáváme informace o nejlevnějších místech pro tankování a shromažďujeme informace o mýtném v zahraničí. 

 
2700+

čerpacích stanic v ČR a SR akceptuje naše karty

35000+

zákazníků využívá naše služby

27+

let jsme tu s vámi

ČLEN SKUPINY FLEETCOR

Skupina FLEETCOR je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet. Od svého založení v roce 2000 skupina získala nebo vyvinula řadu významných značek palivových karet v Severní Americe, Evropě, Asii a Africe (např. CCS, CFN, FleetNet, Fuelman, Keyfuels, Mannatec, PPR a další).
 
Celkem FLEETCOR obsluhuje více než 530 000 zákaznických účtů s přibližně 2,5 miliony používaných platebních palivových karet a zpracovává nákupy přesahující 14 miliard dolarů ročně. Zaměstnává přes 1 100 pracovníků, kteří působí v 17 zemích v USA a Evropě. 
ČLEN SKUPINY FLEETCOR

Naši klienti

SEVT, a. s.

"Propojenost tankovacích karet CCS a GPS jednotek Carnet nám ušetří mnoho práce a nabízí úsporu času a komfort našim zaměstnancům."

Přečíst více
Michaela Žemličková
happy man

Kontaktujte mě

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři