Vyhlašovaná cena

Vyhlašovaná cena

Vyhlašovaná cena

Budu moci tankovat s kartou CCS jako dříve?

Ano, na každé čerpací stanicí, kde jsou karty CCS akceptovány, což je 95% čerpacích stanic v České republice a na Slovensku.

Proč byla změna zavedena?

Čas jsou peníze. Odpadá hledání a zajíždění k nejlevnější čerpací stanici. Jako klient s kartou CCS už nemusíte řešit, na které čerpací stanici nebo řetězci tankujete. Budete mít:
  • stejnou cenu na každé čerpací stanici v síti CCS, s výjimkou dálničních. Od 1. 3. 2022 platí vyhlašovaná cena na všech čerpacích stanicích v síti CCS. 
  • 100% cenovou transparentnost – cena je vždy k dispozici online.

Na jaké typy karet CCS se vyhlašovaná cena vztahuje?

Vyhlašovaná cena platí pro všechny karty CCS Limit, CCS Limit+ a CCS Exclusive. Pokud máte zájem o změnu nastavení svých karet, zašlete e-mail na adresu: zakaznicka.podpora@ccs.cz a my prověříme možnosti.

Jakou cenu zaplatím jako klient CCS?

Cena na stojanu u čerpací stanice už pro vás nebude důležitá. Budete platit naši vyhlašovanou cenu, která bude zveřejněna v Zákaznickém portálu vždy den předem po 16:00. Tam bude online k dispozici až do aktualizace následujícího dne. Pokud nemáte nebo jste ztratili přihlašovací jméno nebo heslo do Zákaznického portálu, kontaktujte nás na e-mailu: zakaznicka.podpora@ccs.cz Poprvé uvidíte vyhlašovanou cenu den před změnou.

Jak se vypočítává vyhlašovaná cena?

Vyhlašovaná cena se vypočítává na základě průměrných cen z čerpacích stanic v naší akceptační síti.

Jakých kategorii paliv se vyhlašovaná cena týká?

Oznamujeme jednotnou cenu pro Natural 95, Diesel a jejich prémiové verze. Nezáleží na tom, kterou čerpací stanici si pro tankování v akceptační síti vyberete.

Vztahuje se vyhlašovaná cena na CNG a LPG?

Pro CNG a LPG jsou platné maloobchodní ceny účtované poskytovatelem.

Za jakou cenu budu tankovat na Slovensku jako držitel české CCS karty?

Pro držitele české CCS karty je tankování na Slovensku vždy za maloobchodní cenu.