Jedna karta, jedna faktura - pro tankování i dobíjení

Platby za dobíjení elektromobilů

Jedna karta, jedna faktura - pro tankování i dobíjení

Jedna karta, jedna faktura - pro tankování i dobíjení

Jeden poskytovatel pro všechny potřeby vašeho fleetu. Všechny transakce za tankování, dobíjení i další služby jako třeba parkování nebo mytí vozidel na jednom daňovém dokladu. K dispozici vždy online.

  • Naftová/benzínová vozidla
  • Smíšené fleety
  • Hybridy, elektromobily

Vše v jedné kartě

Všechny typy fleetů a služeb s jednou kartou na jedné faktuře

Široká síť

Více než 3 000 dobíjecích bodů v ČR a 80 000 po celé Evropě

Další služby

Parkování, platby za myčky, servisy, provozní kapaliny, mýto

Propojení s knihou jízd Carnet

Záznamy o dobíjení, cenách a přírůstcích baterie přehledně v knize jízd

Dobíjení elektromobilů a tankovaní s CCS kartou  - Vše v jedné kartě

Vše v jedné kartě

Všechny typy transakcí s jednou kartou na jedné faktuře

Nemusíte řešit čipy či dodatečné karty pro dobíjení vozidel. S kartou CCS Limit máte vše v jednom. Můžete jak tankovat do klasických benzínových nebo dieselových aut, tak i  dobíjet své hybridní vozy či elektromobily.

Všechny transakce za dané období jsou spolu s ostatními službami na jednom daňovém dokladu, což šetří náklady na administrativu. Elektronické faktury si jednoduše stáhnete na Zákaznickém portálu.

I když o elektromobilech ve vaší firmě zatím teprve uvažujete, karta CCS Limit už je na budoucnost připravená - na již vydané kartě je možné si dobíjení kdykoli aktivovat (podrobnosti níže v sekci Nastavení karet).

Dobíjení elektromobilů a tankovaní s CCS kartou  - Široká síť dobíjení v ČR i v zahraničí

Široká síť dobíjení v ČR i v zahraničí

Více než 3 000 stojanů na 1 700 lokalitách v ČR a více než 80 000 dobíjecích bodů v 9 evropských zemích.

Přes platformu Hubject máte přístup nejen k celé síti E.On Drive, ale i k nabíjecím místům PRE, ČEZ, IONITY, Lidl a dalším partnerským stanicím.

Díky E.ON DRIVE ROAMING dobijete vaše vozidlo na několika tisících míst na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Slovinsku, Rumunsku a v Itálii.

V mobilní aplikaci E.ON Drive si najdete nejbližší dobíjecí stanici v ČR i v dalších evropských zemích včetně její obsazenosti, dobíjecího výkonu, ceny a navigaci k ní.


Dobíjení elektromobilů a tankovaní s CCS kartou  - Mytí, parkování a další služby

Mytí, parkování a další služby

Individuální nastavení u každé karty dle potřeb řidiče

I při aktivaci dobíjení elektromobilů stále můžete využívat i další služby v síti CCS, jako je parkování, platby za myčky, servisy, provozní kapaliny a další. Jednotlivé kategorie zboží a služeb a jejich finanční limity lze nastavit na každé kartě individuálně dle potřeby.

Dobíjení elektromobilů a tankovaní s CCS kartou  - Propojení s knihou jízd Carnet

Propojení s knihou jízd Carnet

Přehledné záznamy o dobíjení a přírůstku baterie

Záznamy o dobíjení se podobně jako u tankování automaticky stahují z karet CCS do knihy jízd včetně zaplacené ceny a přírůstku baterie. Dále uživatel dostane informace o dobíjení a vybíjení vozu a stavu baterie. K efektivnější správě vozového parku slouží množství reportů.

Dobíjecí stanice v síti CCS se zobrazují přímo v mapě aplikace. Transakce za dobíjení jsou k dispozici i v mobilní aplikaci Carnet 4.

Monitoring vozidel Carnet nabízí možnost nahrání transakcí za dobíjení i od jiných provozovatelů mimo síť CCS.

NASTAVENÍ KARET:

Funkci dobíjení si zvolíte buď při objednávce nové karty - nastavení karty dle vašich preferencí provede obchodní zástupce CCS při procesu objednávky. Nebo pokud chcete funkci dobíjení aktivovat u stávající karty, vyplňte číslo karty zde do formuláře

 

U již vydaných karet do 02/2021 (CZ) a 04/2021 (SK) musí dojít k jejich fyzické výměně.
U karet vydaných po 02/2021 (CZ) a 04/2021 (SK) vám na základě emailového požadavku aktivujeme možnost plateb za dobíjení na dálku a není nutná fyzická výměna karty.

 

CENY DOBÍJENÍ