Další PIN už bez papíru. Představujeme elektronický PIN

Další PIN už bez papíru. Představujeme elektronický PIN

I když společnost CCS vyrostla na palivových kartách, jdeme s dobou. Šetříme životní prostředí a inovujeme digitální služby kdykoliv je to pro vás, naše zákazníky, přínosné. Po zavedení plateb za dobíjení elektromobilů a programu snižování emisí s kartami CCS přicházíme s elektronickým PINem.

Elektronický PIN a jeho výhody

Elektronický PIN šetří přírodu i Českou poštu a přináší další výhody pro vás. Především jde o bezpečné zobrazení PINu ke kartě v nové aplikaci dostupné z našeho Zákaznického servisu. Dále potom bezpečnou jednorázovou distribuci PINu držiteli karty. Zároveň je PIN k dispozici okamžitě. Nemusíte tedy čekat, než k vám zásilka dorazí.

Kdy elektronický PIN dostanete

V průběhu září běží pilotní provoz s vybranými klienty. Ostrý provoz pro vás startuje už v říjnu. Jakmile dojde k obnově vašich karet, dostanete PIN již v elektronické formě. Detailní informace a manuál k jeho použití bude samozřejmě k vaší dispozici.

 

TIP! Víte, že PIN u karty CCS lze měnit v každém CCS terminálu? Kartu vložte do terminálu a vyberte funkci „Změna PIN“. Displej terminálu vás navede, jak PIN kód změnit.

Změna PIN kódu je možná v případě, že si ji vaše společnost nezablokovala.

 

Bezpečnější, rychlejší, ekologičtější. To je elektronický PIN

Po zavedení plateb za dobíjení elektromobilů a programu snižování emisí s kartami CCS, přicházíme s elektronickým PINem.

 

Co vám přinese?

- Bezpečné zobrazení PINu ke kartě v nové aplikaci našeho Zákaznického servisu

- Bezpečnou jednorázovou distribuci PINu držiteli karty. 

- PIN máte k dispozici okamžitě. Nemusíte tedy čekat, než k vám zásilka dorazí.