CCS vstoupila do nejproduktivnějšího věku. Společnost slaví 30 let od založení!

CCS vstoupila do nejproduktivnějšího věku. Společnost slaví 30 let od založení!

Od karty na placení paliva po správu vozového parku

Od doby, kdy se v roce 1991 nechali zakladatelé inspirovat německým modelem fungování palivových karet, se trh i nabízené služby zásadně proměnily. Z jedné karty umožňující platbu pouze za pohonné hmoty se stal komplexní prostředek pro správu firemních aut drobných podnikatelů i nadnárodních společností. Co zůstává stejné – naše nasazení přinášet kvalitní a užitečné služby, které ulehčí váš firemní provoz.

Dnes s kartou CCS zaplatíte kromě běžných paliv za CNG, LPG, parkování, myčku, autoservis, náhradní díly, asistenční služby i za dobíjení elektrovozidel. Jednoduše si ji propojíte s naším monitoringem vozidel Carnet. Veškeré náklady na provoz svých aut tak máte pod kontrolou a na jedné faktuře. 

Společnost CCS má za sebou mnoho různých období – od obrovského boomu v 90. letech přes náročná léta po přelomu milénia, kdy uváděla řadu nových produktů a měnila investory i technické zázemí svých služeb. V posledních letech vykazuje stabilní a silnou pozici na trhu, což jí umožňuje překonávat nástrahy současné nejisté doby. 

Uvědomujeme si, že konkurence na lokálním trhu je obrovská a musíme více než kdy dříve nejen držet krok s dobou, ale sami diktovat tempo. Vývoj postupuje mílovými kroky a my se vždy snažíme přijít s novinkami, které budou mít přidanou hodnotou pro naše zákazníky. A to ať už chystané mobilní platby nebo elektronický PIN.

CCS v číslech

- 2 500 000 unikátně vydaných karet

- 35 000 zákazníků

- 2 700 + akceptačních míst v České republice a 600 + na Slovensku 

- 14 let stabilní součástí mezinárodní skupiny FLEETCOR, The Global Fleetcard Company 

- 150 000 nainstalovaných jednotek Carnet, se kterými jsme zaznamenali neuvěřitelných 18 294 117 177,2 km

30 let s vámi. Děkujeme

A jako každý správný oslavenec bychom chtěli poděkovat. Za úspěchem společnosti stojí vždy její zaměstnanci. Bez jejich nasazení, nápadů a oddanosti bychom se nikdy nestali tak silnou značkou a lídrem na trhu. DĚKUJEME! 

Samozřejmě velké poděkování patří také vám, našim zákazníkům! Naše klientská základna je stabilní a my si toho velmi vážíme. Všechny inovace připravujeme vždy s pečlivým uvážením toho, jaký přínos pro vás budou mít. Velmi si ceníme vaší přízně. DĚKUJEME!

Vývoj designu nejpoužívanějších karet CCS Limit

J:\Usek Komunikace\Fotogalerie karet\CCS Limit\Internet\CCS Limit_vizual.jpgJ:\Usek Komunikace\KARTY_nove_vizualy\limit_07_300.jpg

Historicky první karta CCS vydávaná společně s Benzinou, magnetická karta bez PIN 

 

Magnetická karta s PIN od 1995