Autodoprava Dvořák

Autodoprava Dvořák

''Komplexnost služeb CCS, jejich vzájemná propojenost a vstřícný přístup k našim požadavkům je pro nás největším přínosem.”

Společnost AUTODOPRAVA DVOŘÁK původně začínala jako menší firma s nákladní dopravou do 3,5t. Postupem času se rozrostla o autobusovou dopravu. Hlavní činností společnosti je provozování náhradní autobusové dopravy za vlaky ČD v případě oprav na železnici. Firma působí po celé ČR.

Společnost se stále rozrůstá a naším cíem je mít kontrolu nad vozovým parkem a zajistit zaměstnancům   dobré   pracovní   podmínky.   Služby   CCS   nám   splnily   tyto  požadavky, zaměstnanci nemusejí vozit hotovost, využívají rozsáhlé akceptační sítě čerpacích stanic a diky CCS Carnet nemusejí vypisovat jízdní doklady, protože je generuje aplikace. České dráhy mají přístup do prostředí online polohy vozidel, čímž získali přehled, kde se jednotlivé autobusy nahrazující vlaky nacházejí. Dispeceři tak dokáží včas reagovat např. na přípoje a přestupy cestujících. Společně s placením PHM a monitorováním vozidel využíváme i možnost úhrady mýtného v ČR prostřednictvím karet CCS Toll. Systém následného placení mýtného usnadnil řidičům povinnost hlídat zůstatek finančního náboje v jednotlivých OBU jednotkách.

''Komplexnost služeb CCS, jejich vzájemná propojenost a vstřícný přístup k našim požadavkům je pro nás největším přínosem.”

Pavel Dvořák

Jednatel