CCS UTA - Často kladené otázky

CCS UTA - Často kladené otázky

Akceptační místa

Kde najdu přehled akceptačních míst karet UTA/CCS?

Vyhledávač akceptačních míst v síti CCS pro Českou republiku a Slovensko naleznete na našich stránkách - https://www.ccs.cz/odberna-mista. Vyhledávač akceptačních míst v zahraničí naleznete pod tímto odkazem:
https://www.uta.com/InternetExtensions/prod/spr/interExtRadiusSearch-flow?execution=e2s1

Platba mýtného přes mezinárodní karty

Lze platit mýtné přes mezinárodní karty?

Nabízíme celou škálu mýtných jednotek pro většinu evropských států. Pomocí palubních jednotek jsou eliminovány dlouhé čekací doby na mýtných stanicích a časově náročné procesy finančního vypořádání. Místo toho jsou mýta automaticky zaznamenávána a účtována při průchodu mýtnou stanicí pomocí elektronických zařízení instalovaných ve vozidle. To Vám ušetří peníze, energii a hlavně spoustu času.
Můžete se také spolehnout na UTA u všech ostatních typů výběru mýtného - ať už prostřednictvím dálniční známky nebo použitím Vaší karty UTA / CCS u mýtné stanice nebo na prodejním místě. Máme pro vás připravené působivé portfolio produktů UTA, pokud jde o zpracování mýtného! Vaše dotazy k mýtu v konkrétních zemích můžete zaslat na uta@ccs.cz.

Zrušení karty

Jak mohu zrušit kartu UTA/CCS?

Kartu již není potřeba fyzicky vracet, ale je nutno ji znehodnotit a to přestřižením magnetického proužku karty. Takto znehodnocenou kartu naskenujte nebo nafoťte, tak aby bylo patrné znehodnocení mag. proužku a čitelné číslo karty a zašlete e-mailem na uta@ccs.cz, spolu s požadavkem na zrušení. Po obdržení tohoto požadavku bude karta v systému zrušena.