CCS byla partnerem akce Den s Fleetem v Golf Resortu Olomouc

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. se letos již podruhé prezentovala na Dni s Fleetem, který se konal poprvé nedaleko Olomouce – v golfovém resortu ve Vésce. I když se mělo původně jednat o akci menšího formátu, pořadatelé zaregistrovali 207 účastníků.

Novinkou dopoledního programu byly panelové diskuse věnované problematice celkových nákladů na provoz firemních vozidel.

V první diskusi usedl za stůl na pódium i specialista telematických řešení CCS Jakub Novák a hlavním tématem byly telematické aplikace využitelné pro správu vozových parků, tedy zejména monitorovací systémy.

Druhá panelová diskuse se nesla přímo v duchu problematiky sledování, vyhodnocování a optimalizace nákladů na provoz firemních vozidel.

Na stánku CCS si hosté mohli změřit svůj postřeh v soutěži Lovec světla. Pro ty, kteří nechtěli soutěžit, byly připraveny hlavolamy.

Nejvíce světel na světelné stěně ulovil Marek Gruber ze společnosti Memfisi a odvezl si hlavní výhru -  kartu CCS Bonus s kreditem 3000,- Kč. Cenu za druhé místo získal Jan Večerek ze společnosti Promet Logistics a.s. a bronz patří panu Svatopluku Pražákovi ze společnosti Unicredit. Všem výhercům srdečně blahopřejeme!

Jak je vidět z fotogalerie níže, počasí nám přálo, akce se povedla a celému dni vládla příjemná letní atmosféra!