Management společnosti

Management společnosti

Jan Polívka

Jan Polívka

Jednatel společnosti

Před příchodem do CCS koncem srpna 2014 působil 10 let ve společnosti COFIDIS. Začínal jako ředitel IT v ČR, poté přijal místo generálního ředitele na Slovensku. Následně pracoval ve Francii, kde se věnoval financím a vymáhání pohledávek. V roce 2011 byl jmenován generálním ředitelem COFIDIS Česká republika & Slovensko. Jan vystudoval obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde získal titul inženýr a má bakalářský titul ze studia informačních technologií na Univerzitě Pasov v Německu. Kromě češtiny a angličtiny se domluví také plynně francouzsky a německy.

 

Ve volném čase se věnuje rodině a také sportovním aktivitám, zejména běhu a cyklistice.

Hana Ševčíková

Hana Ševčíková

Provozní ředitelka

Hana pracuje ve společnosti CCS od roku 1992. Postupně prošla přes pozice manažera oddělení správy zákaznických účtů, ředitelky úseku Služeb zákazníkům až na pozici Provozní ředitelky.

Hana má tři dospělé dcery, a tak si nyní užívá volný čas s manželem ve společnosti domácích zvířecích mazlíků. Ráda tráví čas na zahradě nebo se spolkem rybářů při různých akcích.

Michal Šrámek

Michal Šrámek

Ředitel IT infrastruktury EMEAA

Michal má za sebou několik desítek rozsáhlých úspěšných IT projektů. V oboru IT pracuje již od druhé poloviny devadesátých let a své zkušenosti načerpal v průběhu této doby na provozních pozicích, přes odborné seniorské, až po vrcholový management.
happy man

Kontaktujte mě

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři