Co říkají naši zákazníci

ČSOB Pojišťovna, a. s.

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., používá karty CCS od začátku roku 1995, tj. 20 let. V roce 2006 jsme začali pro náš vozový park využívat i GPS monitorovací systém a elektronickou knihu jízd. Propojením obou těchto služeb vznikl efektivní nástroj pro sledování nákladů. Kompletní kniha jízd zdokonalila interní kontrolní mechanismus. Kromě úspor dosažených přesnou evidencí služebních a soukromých jízd tak systém přináší i další formu úspor firemních prostředků a času zaměstnanců.

Ing. Pavel Kaplan ředitel odboru centrálních služeb

Hochtief CZ, a. s.

„Společnost HOCHTIEF CZ používá karty CCS pro nákup pohonných hmot od roku 1993. Od jednoho dodavatele máme efektivní nástroj pro kontrolu a optimalizaci nákladů spojených s provozem firemního autoparku.”

Ing. Zbyněk Malý ředitel divize Správa majetku

Promedica Praha Group, a. s.

„Karty CCS vyhovují nejen našemu managementu, ale hlavně našim oblastním manažerům. Řidiči nemusejí hledat čerpací stanice, mohou si vybrat dle ceny nebo dle nabízených služeb. Všechny naše požadavky řešíme přes zákaznický servis nebo podporu, která funguje nepřetržitě. Velkou podporou je pro nás přidělený manažer pro klíčové zákazníky, který nám vždy pomůže vyřešit jakékoliv situace.“

Ing. Olga Probst vedoucí ekonomického oddělení