Den s Fleetem v Brně ve znamení zimního počasí

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. se letos již tradičně zúčastnila Dne s Fleetem, který se konal v Brně na Masarykově okruhu. 

Pořadatelé zaregistrovali na akci 20.4.2017 celkem 233 účastníků. Jednalo se o hosty, tedy zástupce vozových parků domácích společností a dorazilo také 26 porotců ankety Firemní auto roku.

Z důvodu mrazivého počasí jsme improvizovali a zábavu pro naše zákazníky  - mobilní bar na míchané koktejly a soutěžní dráhu pro závody autíček na dálkové ovládání - jsme z venkovního stánku přesunuli do předsálí přednáškové místnosti. V napínavém souboji si odnesl hlavní výhru láhev vynikajícího vína a kartu CCS Bonus nabitou na 3000,- Kč pan Pavel Vlasák ze společnosti Stavmat stavebniny a.s. Jeho kolega David Krajc, který mu doslova šlapal na paty, získal 2. cenu a poslední medailovou pozici obsadil pan Jaromír Valčisko ze společnosti Veolia. Ceny předala Naďa Hynková, manažerka oddělení klíčových zákazníků CCS.

Den s Fleetem v Brně se i přes mrazivé počasí se sněhem vydařil a rádi bychom Vás touto cestou pozvali na příští, který se koná 14. září 2017 od 9 hodin v Golf &Spa Resortu na Kunětické Hoře u Pardubic.